יום שבת, 11 בדצמבר 2010

סיבה למסיבה (ממני מני)

'זה הולך להיות פוסט חגיגי במיוחד, ולא בגלל שמדובר בפוסט עשירי, כי למרות שזה מספר עגול, אולי עוד מוקדם לחגיגות. אבל לא חסרות בכל זאת סיבות לחגוג. קודם כל נהיה חורף. גשם ורוח וכל החבילה, ואני כיאה לגולה ירושלמית מההרים הקפואים, מתעוררת לחיים באווירה הקודרת הזאת. סיבה נוספת, היא מעבר הדירה הצפוי בעוד כעשרה ימים. מהצפון הישן אל הדרום החדש. יום חג למוסיקאית האוונגארד המצויה. אמנם שתי הסיבות הללו גם קצת מעציבות, כי מושית החתולה מלמטה טרם מצאה בית חם, אבל מי יודע, אולי המלאך השומר על חתולות רחוב שעברו שני עיקורים בטעות וכמעט מתו וחזרו לחיים ואיבדו נשמה אחת לפחות מתוך ה-9, ידאג לה ומשהו עוד ישתנה עד המעבר.
והסיבה המרכזית לחגיגה היא הדמו החדש שלי. טה דאאאאאאאם! זה בעצם הקלטה של הפרויקט האחרון שאני עובדת עליו ואני מתרגשת מאד לחלוק אותה איתכם, קוראיי הנאמנים.
בעבודה הזאת שלי, אני משלבת ביטים מינימליסטים ומקצבים מרובעים עם נויז על סוגיו (רעשים לבנים, פידבקים, גלים מרובעים, סינוסים צלולים ועוד מכל טוב הארץ). את כל העבודה עשיתי בעזרת תוכנת ראקטור האהובה עליי מכל, שעליה בוודאי ארחיב את הדיבור באחד הפוסטים הבאים וכמובן, אפקט השורה השישית (line 6 בתרגום סימולטני) שאף פעם לא מאכזב. מומלץ בחום לכל מי שרוצה להשקיע באפקט טוב (שלי דיליי לופר, אבל יש עוד כמה מאד שווים בסדרה).
והנה זה בא

Sonicat by MayaDanon

זה הקטע החדש, קוראים לו Sonicat כי ההשראה לחלק מהסאונדים היתה קולה המחושמל והאלקטרוני של החתולה סוני, שמאז ששר איננה איתנו , נראה שצירפה לקולה אפקט פייזר לאות אבל. זה מנהג די ידוע בקרב ההולכים על ארבע.

זהו, פוסט קצר להפעם, כי לצערי יש פה עשרות ארגזים המחכים להתמלא בכל הרכוש שצברתי בחמש השנים האחרונות בתוספת כמה פריטים מביכים מילדותי הרחוקה.

ודבר אחרון, מי שבמקרה רוצה לאסוף את החתולה בת 8 הנשמות, יכול ליצור קשר. שק חול מתנה מובטח.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה